NORDICA INSERTO 60 4.0 VENTILATO
- krbová vložka s ventilátory
Krbová vložka NORDICA INSERTO 60 4.0 VENTILATO se pyšní masivní litinovou konstrukcí. Topeniště je vyrobené z litiny v kombinaci s keramickými deskami NORDIKER. Pro spalování je do krbové vložky přiváděn primární, sekundární i terciální vzduchu. Vnější plášť, sloužící k distribuci horkého vzduchu je z pozinkovaného plechu. Velkou výhodou jsou dva zabudované ventilátory s elektronickou regulací (5 rychlostí). Součástí topeniště je rošt a popelník. POZOR - krbová vložka nemá možnost napojení externího přívodu vzduchu.
Litinové příruby pro rozvod vzduchu objednávejte zde.
NORDICA INSERTO 60 4.0 VENTILATO
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá |
| Nominální výkon: | 6,5 kW |
| Rozsah výkonu: | 3 - 10 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 160 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen: | 35 cm |
| Účinnost: | 80,8 % |
| Vyhřívaný prostor: | 60 - 190 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 500 x 595 x 440 mm |
| Hmotnost: | 124 kg |
| Rošt: | ano |
| Popelník: | ano |
NORDICA INSERTO 60 4.0 VENTILATO
Příslušenství ke krbům tu.
Kouřovody k této vložce o průměru 160 mm tu.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | krby |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 7 kW |
| Průměr kouřovodu | 160 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Maximální délka polen | 33 cm |