NORDICA INSERTO 70 CRYSTAL 3 LATI
- krbová vložka s trojitým prosklením
Krbová vložka NORDICA INSERTO 70 CRYSTAL 3 LATI se pyšní masivní litinovou konstrukcí a prosklením ze tří stran. Topeniště je vyrobené z litiny v kombinaci s keramickými deskami NORDIKER. Pro spalování je do krbové vložky přiváděn primární i sekundární vzduch. Krbová vložka má možnost rozvodu horkého vzduchu a změny otevírání dvířek pravé / levé. Krbovou vložku lze napojit na externí přívod vzduchu.
NORDICA INSERTO 70 CRYSTAL 3 LATI
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá |
| Nominální výkon: | 9,7 kW |
| Rozsah výkonu: | 5 - 15 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 160 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen: | 50 cm |
| Účinnost: | 82 % |
| Vyhřívaný prostor: | 100 - 300 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 554 x 755 x 510 mm |
| Hmotnost: | 134 kg |
| Externí přívod vzduchu: | ano, 120 mm |
| Průměrná spotřeba paliva: | 2,7 kg |
NORDICA INSERTO 70 CRYSTAL 3 LATI
Příslušenství ke krbům tu.
Kouřovody k této vložce o průměru 160 mm tu.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | krby |
| Materiál | ocel / litina |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 10 kW |
| Průměr kouřovodu | 160 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Maximální délka polen | 50 cm |