NORDICA INSERTO 70 CRYSTAL ANGOLO
- krbová vložka s bočním prosklením
Krbová vložka NORDICA INSERTO 70 CRYSTAL ANGOLO se pyšní masivní litinovou konstrukcí a prosklením z levé či pravé strany. Topeniště je vyrobené z litiny v kombinaci s keramickými deskami NORDIKER. Pro spalování je do krbové vložky přiváděn primární i sekundární vzduch. Krbová vložka má možnost rozvodu horkého vzduchu a změny otevírání dvířek pravé / levé. Krbovou vložku lze napojit na externí přívod vzduchu - průměr vstupu 120 mm.
NORDICA INSERTO 70 CRYSTAL ANGOLO
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá |
| Nominální výkon: | 9,2 kW |
| Rozsah výkonu: | 4 - 14 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 160 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen: | 45 cm |
| Účinnost: | 78 % |
| Vyhřívaný prostor: | 80 - 240 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 554 x 755 x 510 mm |
| Hmotnost: | 133 kg |
| Externí přívod vzduchu: | ano, 120 mm |
| Průměrná spotřeba paliva: | 2,7 kg |
NORDICA INSERTO 70 CRYSTAL ANGOLO
Příslušenství ke krbům zde.
Kouřovody k této vložce o průměru 160 mm zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK