NORDICA INSERTO 80 PRS CRYSTAL VENTILATO
- krbová vložka s nástavcem kouřovodu a ventilátory
Krbová vložka NORDICA INSERTO 80 PRS CRYSTAL VENTILATO se pyšní stabilní konstrukcí a speciálním nástavcem kouřovodu PRS (Power Radiant System). Topeniště je vyrobené z litiny v kombinaci s keramickými deskami NORDIKER. Pro spalování je do krbové vložky přiváděn primární, sekundární i terciální vzduch. Vnější plášť, sloužící k distribuci horkého vzduchu je z pozinkovaného plechu. Součástí topeniště je rošt a popelník. Krbovou vložku lze napojit na externí přívod vzduchu. Součástí krbové vložky jsou i ventilátory pro rozvod vzduchu.
NORDICA INSERTO 80 PRS CRYSTAL VENTILATO
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá |
| Nominální výkon: | 8,3 kW |
| Rozsah výkonu: | 4 - 12 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 160 mm |
| Tah komínu (minimální): | 10 Pa |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen: | 50 cm |
| Účinnost: | 87,4 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 237 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 953 x 800 x 500 mm |
| Hmotnost: | 150 kg |
| Rošt: | ano |
| Popelník: | ano |
| Externí přívod vzduchu: | ano, 120 mm - nutno dokoupit přírubu |
NORDICA INSERTO 80 PRS CRYSTAL VENTILATO
Příslušenství ke krbům zde.
Kouřovody k této vložce o průměru 160 mm zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK