Krbová kamna la NORDICA Larissa v černém provedení disponují čelní ventilací horkého vzduchu do mistnosti. Konstrukčně jsou kamna zhotovená z litiny se smaltovaným povrchem. Mají integrovanou elektronickou řídící jednotka, která optimalizuje proces hoření tak, aby bylo efektivně spáleno vložené dřevo při vzniku minimu popela.
Výhody kamen la NORDICA Larissa:
Krbová kamna NORDICA LARISSA jsou tedy vybavena pokročilým elektronickým systémem, který automaticky a efektivně reguluje přísun spalovacího vzduchu a optimalizuje různé fáze provozu. Během fáze zapalování systém přidává více primárního vzduchu, což pomáhá zrychlit proces zapalování. Ve fázi spalování pak reguluje spalovací vzduch pro zvýšení efektivity, což vede ke snížení spotřeby a emisí.
Funkce Eco módu elektronického systému redukuje přísuny spalovacího vzduchu podle přesného výpočtu, aby udržovala žhavé uhlíky co nejdéle. To nejen pomáhá udržovat konzistentní teplotu, ale také usnadňuje zapálení nových dřevěných polen po přiložení.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý smalt |
| Nominální výkon: | 8,0 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní / zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Délka polen: | 33 cm |
| Účinnost: | 85,0 % |
| Vyhřívaný prostor: | 80 - 238 m3 |
| Rozměry (v x š x h): | 1226 x 628 x 527 mm |
| Hmotnost: | 202 kg |
| Externí přívod vzduchu: | ANO, průměr 120 mm |
| Spotřeba paliva: | 1,5 - 2,8 kg/h |
la NORDICA Larissa
La Nordica-Extraflame Group je tradiční a dlouholetý italský výrobce kamen, krbových vložek a sporáků s produkcí 170 tisíc spotřebičů ročně, což z této společnosti dělá jednoho z největších evropských výrobců. Společnost si v průběhu let získala významný podíl na trhu a nyní prodává své produkty do více jak 40 zemí po celém světě včetně Asie, či Severní a Jižní Ameriky.
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.sk