- černý smalt ; Petra - mastek
Dvouplášťová krbová kamna la NORDICA LIU mastek jsou vyrobená z kvalitní litiny se smaltovanou povrchovou úpravou a keramickým obkladem. Mezi hlavní přednosti patří především litinové topeniště s pohyblivým roštem. Pro hoření využívá dvojí spalování, které snižuje spotřebu paliva a zvyšuje účinnost kamen. K topení lze použít dřevo nebo ekobrikety.
Výhody kamen la NORDICA LIU Petra:
la NORDICA Liu mastek
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý smalt, Petra - mastek |
| Nominální výkon: | 7,5 kW |
| Rozsah výkonu: | 4 - 10 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | 33 cm |
| Účinnost: | 86,5 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 215 m3 |
| Rozměry (v x š x h): | 1127 x 537 x 490 mm |
| Hmotnost: | 195 kg |
| Externí přívod vzduchu: | Ano |
| Spotřeba paliva: | 2,0 kg/h |
laNORDICA Liu Petra
La Nordica-Extraflame Group je tradiční a dlouholetý italský výrobce kamen, krbových vložek a sporáků s produkcí 170 tisíc spotřebičů ročně, což z této společnosti dělá jednoho z největších evropských výrobců. Společnost si v průběhu let získala významný podíl na trhu a nyní prodává své produkty do více jak 40 zemí po celém světě včetně Asie, či Severní a Jižní Ameriky. La Nordica-Extraflame vyrábí moderní, klasické a rustikální styly krbových kamen, krbů a sporáků na dřevo, kamna a krbové vložky na pelety včetně hybridů (kamna na dřevo i pelety) a v neposlední řadě také kotle. V nabídce jsou kromě teplovzdušných spotřebičů i spotřebiče s teplovodním výměníkem.
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.sk