NORDICA MONOBLOCCO GHISA 750 IRONKER PIANO
- krbová vložka
- výsuvné otevírání
Krbová vložka NORDICA MONOBLOCCO GHISA 750 IRONKER PIANO je vyrobená z oceli a litiny, topeniště je z litiny s keramickými deskami NORDIKER. Součástí topeniště je rošt a popelník. Pro spalování je do krbové vložky přiváděn primární, sekundární i terciální vzduch. Dvířka, vyplněná ohýbaným sklem, se otevírají pomocí výsuvného mechanismu. Krbovou vložku lze napojit na externí přívod vzduchu.
NORDICA MONOBLOCCO GHISA 750 IRONKER PIANO
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak, výsuvné otevírání |
| Nominální výkon: | 13 kW |
| Rozsah výkonu: | 6 - 16,6 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 200 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen: | 40 cm |
| Účinnost: | 78,3 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 373 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 1624-1664 x 846 x 678 mm |
| Hmotnost: | 336 kg |
| Rošt: | ano |
| Popelník: | ano |
| Externí přívod vzduchu: | ano, 100 mm |
NORDICA MONOBLOCCO GHISA 750 IRONKER PIANO
Příslušenství ke krbům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK