| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | bílý smalt |
| Rozsah výkonu: | 3 - 9 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo |
| Délka polen: | 25 cm |
| Účinnost: | 76 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 180 m3 |
| Rozměry (v x š x h): | 860 x 968 x 620 mm |
| Hmotnost: | 90 kg |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Spotřeba paliva: | 1,8 kg/h |
Nordica Romantica 4,5
La Nordica-Extraflame Group je tradiční a dlouholetý italský výrobce kamen, krbových vložek a sporáků s produkcí 170 tisíc spotřebičů ročně, což z této společnosti dělá jednoho z největších evropských výrobců. Společnost si v průběhu let získala významný podíl na trhu a nyní prodává své produkty do více jak 40 zemí po celém světě včetně Asie, či Severní a Jižní Ameriky. La Nordica-Extraflame vyrábí moderní, klasické a rustikální styly krbových kamen, krbů a sporáků na dřevo, kamna a krbové vložky na pelety včetně hybridů (kamna na dřevo i pelety) a v neposlední řadě také kotle. V nabídce jsou kromě teplovzdušných spotřebičů i spotřebiče s teplovodním výměníkem.
Odkouření ke sporákům na pevná paliva zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | do 70% % |
| Výkon | do 8 kW |
| Sálavá kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Maximální délka polen | 25 cm |