| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak / keramika Panna |
| Rozsah výkonu: | 4 - 11 kW |
| Vývod kouřovodu: | pravý, horní / zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 10 Pa |
| Palivo: | dřevo |
| Délka polen: | 35 cm |
| Účinnost: | 87,1 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 240 m3 |
| Rozměry (v x š x h): | 851 x 1030 x 642 mm |
| Hmotnost: | 183 kg |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Spotřeba paliva: | 1,9 kg/h |
NORDICA ROSA 5.0 Panna
Odkouření ke sporákům na pevná paliva zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kuchyňské sporáky na pevná paliva |
| Materiál | ocel / keramika |
| Výkon | do 7 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Maximální délka polen | 33 cm |