NORDICA TERMOCAMINO WF PLUS DSA
- teplovodní krbová vložka
- výsuvné otevírání
Teplovodní krbová vložka NORDICA TERMOCAMINO WF PLUS DSA se pyšní širokou spalovací komorou a vysokým výkonem do vody. Dvířka se otevírají pomocí výsuvného mechanismu. Topeniště je vyrobené z litiny v kombinaci s keramickými deskami NORDIKER. Součástí topeniště je rošt a popelník. Ochranu proti přehrátí zajistí zabudovaná ochlazovací smyčka. Krbovou vložku lze připojit na externí přívod vzduchu.
NORDICA TERMOCAMINO WF PLUS DSA
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá |
| Nominální výkon: | 20,5 kW |
| Výkon do vody: | 18,2 kW |
| Výkon do vzduchu: | 2,3 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 200 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen: | 50 cm |
| Účinnost: | 85,5 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 587 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 1585-1625 x 846 x 667 mm |
| Hmotnost: | 287 kg |
| Rošt: | ano |
| Popelník: | ano |
| Externí přívod vzduchu: | ano |
NORDICA TERMOCAMINO WF PLUS DSA
Příslušenství ke krbům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK