| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 15 kW |
| Výkon do vody: | 8,5 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo |
| Délka polen: | 50 cm |
| Účinnost: | 78,4 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 430 m3 |
| Rozměry (v x š x h): | 775 x 760 x 520 mm |
| Hmotnost: | 212 kg |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Spotřeba paliva: | 4,4 kg/h |
NORDICA TermoIsotta D.S.A.
La Nordica-Extraflame Group je tradiční a dlouholetý italský výrobce kamen, krbových vložek a sporáků s produkcí 170 tisíc spotřebičů ročně, což z této společnosti dělá jednoho z největších evropských výrobců. Společnost si v průběhu let získala významný podíl na trhu a nyní prodává své produkty do více jak 40 zemí po celém světě včetně Asie, či Severní a Jižní Ameriky. La Nordica-Extraflame vyrábí moderní, klasické a rustikální styly krbových kamen, krbů a sporáků na dřevo, kamna a krbové vložky na pelety včetně hybridů (kamna na dřevo i pelety) a v neposlední řadě také kotle. V nabídce jsou kromě teplovzdušných spotřebičů i spotřebiče s teplovodním výměníkem.
Odkouření ke sporákům na pevná paliva zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | kamna s vyměníkem |
| Materiál | litinová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | nad 10 kW |
| Sálavá kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Duální spalování | Ano |
| Kamna s výměníkem | Ano |
| Maximální délka polen | 50 cm |