| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý smalt |
| Nominální výkon: | 18,5 kW |
| Výkon do vody: | 15 kW |
| Vývod kouřovodu: | uprostřed, horní / zadní |
| Průměr kouřovodu: | 160 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo |
| Délka polen: | 30 cm |
| Účinnost: | 83 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 530 m3 |
| Rozměry (v x š x h): | 860 x 982 x 682 mm |
| Hmotnost: | 293 kg |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Spotřeba paliva: | 5,2 kg/h |
NORDICA TermoSuprema Compact D.S.A. černá
La Nordica-Extraflame Group je tradiční a dlouholetý italský výrobce kamen, krbových vložek a sporáků s produkcí 170 tisíc spotřebičů ročně, což z této společnosti dělá jednoho z největších evropských výrobců. Společnost si v průběhu let získala významný podíl na trhu a nyní prodává své produkty do více jak 40 zemí po celém světě včetně Asie, či Severní a Jižní Ameriky. La Nordica-Extraflame vyrábí moderní, klasické a rustikální styly krbových kamen, krbů a sporáků na dřevo, kamna a krbové vložky na pelety včetně hybridů (kamna na dřevo i pelety) a v neposlední řadě také kotle. V nabídce jsou kromě teplovzdušných spotřebičů i spotřebiče s teplovodním výměníkem.
Odkouření ke sporákům na pevná paliva zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | nad 10 kW |
| Průměr kouřovodu | 160 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Duální spalování | Ano |
| Kamna s výměníkem | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |