Kotle na dřevo H4EKO-D se stejnými připojovacími rozměry jako měly starší typy kotlů H4 (H412,H418 a H424). Moderní konstrukce kotle - díky chytrému konstrukčnímu řešení lze kotel umístit i do menších prostor. Inteligentní kotel na dřevo propojuje klasické vytápění s moderními technologiemi, které zaručují vysokou účinnost.
Snadná obsluha
OPOP H4 16 EKO-D
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | stacionární, kotlová ocel |
| Varianta: | zplyňovací, ruční přikládání |
| Palivo: |
kusové dřevo |
| Maximální délka polen: |
330 mm |
| Jmenovitý výkon: |
16 kW |
| Účinnost až: |
90,0% |
| Odtah spalin: | 130 mm |
| Objem palivové komory: |
42 dm3 |
| Předepsaný tah komína: |
12 Pa |
| Maximální pracovní přetlak vody: |
200 kPa |
| Objem vody v kotli: |
33 l |
| Teplota spalin při jmenovitém výkonu: |
137 °C |
| Minimální teplota vratné vody: |
65 °C |
| Hloubka palivové komory: |
370 mm |
| Výška x šířka: |
964 x 498 mm |
| Hloubka: | 1085 mm |
| Hmotnost: | 265 kg |
| Třída energetické účimnnosti: kusové dřevo: |
A+ |
Video ke kotli OPOP H4 16 EKO-D:
Zpět na hlavní stranu GAS-TM.sk
| Typ kotle | na tuhá paliva |
| Provedení | stacionární |
| Odtah spalin | komín |
| Maximální výkon | 10 - 19,9 kW |
| Barevné provedení | ostatní |