OUTDOORCHEF P 420 E
Elektrický gril OUTDOORCHEF P 420 E - má optimální výkon, který zajišťuje technologie EASY REFLECT.
Dosahuje provozních teplot až kolem 300°C - zásadní předpoklad pro správnou chuť grilovaných pokrmů.
Disponuje přesným ovládáním - 7 teplotních stupňů
Je řešen v kompatním designu - vhodný i do menších prostor, ideální pro balkon, terasu i zahradu
Velkou předností je rychlé složení a rozložení, grilovací pohoda může začít okamžitě
Má praktickou odkládací plochu v podstavci grilu.
OUTDOORCHEF P 420 E:
| Vlastnosti grilu: | |
|---|---|
| Provedení: | ocel, smalt |
| Podsvícení ovládacích knoflíků: | Ano |
| Integrovaná boční miska na led/koření: | Ne |
| Celkový počet hořáků: | 1 x 2000 W |
| Boční hořák: | Ne |
| Provedení roštů: | Cr-Ni |
| Ohřívací rošt: | Ne |
| Integrovanná zásuvka na vonné dřevěnné šupiny: | Ne |
| Odkládací polička ve spodní části grilu: | Ano |
| Rozměr hlavní grilovací plochy (průměr): | 39,5 cm |
| Rozměry celkem (š x h x v): | 67 x 60 x 93 cm |
| Hmotnost: | 11 kg |
| Připojení k energii: | Vidlice / 230 V |
| Celkový výkon: | 2,1 kW |
OUTDOORCHEF P 420 E
Srdcem každého kotlíkového grilu OUTDOORCHEF je systém EASY FLIP, díky němuž získáváte 2 grily v jednom. Jednoduchým otočením vnitřního smaltovaného trychtýře získáváte grilování na přímém, nebo nepřímém žáru. Navíc systém EASY FLIP se odkapávající mastnota nikdy nedostane do kontaktu s hořákem (tělesem) a nevznítí se....