Kotel na pevná paliva PRITY NS20 s ručním přikládáním je vyrobený z ocelového plechu o síle 3 mm, výměník pak z plechu o síle 4 mm. Povolený provozní tlak je do 3 barů. Kotel splňuje emisní třídu 5 Ekodesign. Jeho jednoduchá konstrukce zaručuje bezproblémový provoz.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | stacionární, ocelový |
| Výkon |
21,2 kW (18,2 kW do vody + 3 kW do vzduchu) |
| Účinnost: |
až 77,7 % |
| Odtah spalin: | 130 mm |
| Komínová klapka: | ANO |
| Ukazatel tlaku a teploty: | ANO |
| Předepsané palivo: |
dřevo, dřevěné brikety, hnědouhelné brikety |
| Oběhové čerpadlo: |
NE - nutno doplnit |
| Pojišťovací ventil: |
NE - nutno doplnit dle otopné soustavy uzavřené |
| Regulátor spalování: |
ANO |
| Připojení topného okruhu: |
2 x G 1" |
| Rozměry přikládacích dvířek: |
230 x 180 mm |
| Rozměry topeniště (výška x šířka x hloubka): | 440 x 430 x 385 mm |
| Maximální délka polen: | 400 mm |
| Objem výměníku: | 35 litrů |
| Maximální pracovní tlak: |
3 bar |
| Výstupní teplota spalin: |
283 °C |
| Rozměry (výška x šířka x hloubka): | 880 x 566 x 511 mm |
Spotřebič musí být instalován odbornou firmou v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Nebude-li instalace odbornou firmou potvrzena v záručním listě, případné reklamace nebudou uznány.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ kotle | na tuhá paliva |
| Provedení | stacionární |
| Odtah spalin | komín |
| Maximální výkon | 20 - 29,9 kW |
| Barevné provedení | ostatní |