Krbová vložka rumunského výrobce kamen PRITY.
Tato krbová vložka se vyznačuje vysokým výkonem do vody i svého okolí. Šamotová vyzdívka zaručuje dlouhodobý bezproblémový provoz. Materiál ocel a litina.
PRITY TCW28
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá |
| Dvířka provedení: | ocelová s litinou, dekorativní prosklené hrany |
| Jmenovitý výkon: | 33 kW |
| Průměrný výkon do vody: | 28 kW |
| Výkon do vzduchu: | 5 kW |
| Objem vody ve výměníku: | 33 litrů |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Vytápěcí schopnost: |
600 m3 |
| Průměr kouřovodu: | 200 mm |
| Napojení teplovodního výměníku: |
1" |
| Tah komínu (minimální): | 14 Pa |
| Palivo: | dřevo, dřevobrikety |
| Délka polen: | 50 cm |
| Účinnost: | 81 % |
| Rozměry: | 910x450x340 mm |
| Rozměr přikládacích dvířek |
580x290 mm |
| Hmotnost: | 206 kg |
| Přívod externího vzduchu: | Ne - bez možnosti doplnění |
Příslušenství ke krbovým vložkám zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | krby s vyměníkem |
| Materiál | ocel / litina |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | nad 10 kW |
| Průměr kouřovodu | 200 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Kamna s výměníkem | Ano |
| Maximální délka polen | 50 cm |