Tato sestava kondenzačního kotle PROTHERM PANTHER FlameFit a zásobníku TUV PROTHERM VEQ 75/2 B Vám zajistí komfortní dodávku tepla pro Váš dům/byt a zároveň i dostatečnou zásobu Teplé Užitkové Vody pro mytí a koupání.
Sestava je vhodná svými malými kompaktními rozměry jak do koupelny, předsíně, šatny, tak i do technické místnosti, nebo sklepa.
Zásobník TUV PROTHERM VEQ 75/2 B lze díky jeho univerzálnosti umístit jak vedle kotle na stěnu (a to vpravo, nebo vlevo od kotle), tak jej lze umístit i pod kotel jako stacionární zásobník na podlaze.
Nové kondenzační kotle Protherm s technologií spalování plynu FlameFit změnu kvality plynu automaticky zaznamenají a okamžitě se jí přizpůsobí. Zároveň vám zajistí nejnižší možné náklady na vytápění díky skutečně vysoké energetické účinnosti. Technologie FlameFit totiž umožňuje nejefektivnější využití plynu s minimem škodlivých emisí. Tato přizpůsobivost navíc zajistí stabilní a dlouhodobý provoz kotle bez nutných servisních zásahů. S novými kondenzačními kotli Panther Condens a Tiger Condens s technologií FlameFit tak bude o vše postaráno.
PROTHERM PANTHER Condens 25 KKO-CS/1
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | design Protherm |
| Varianta: | závěsný, pouze topení |
|
Minimální - maximální výkon TV |
3,3 - 26,9 kW |
| Rozsah jmenovitého tepel. výkonu při 80/60 °C | 2,4 - 25,4 kW |
| Hmotnost: |
29,2 kg |
| Účinnost až | 109 % |
| Odtah spalin: | kondenzační 60/100; 80/125; 80/80 |
| Trojcestný ventil: | ANO |
| Nerezový výměník: | ANO |
| Ohřev TUV: | v externím zásobníku |
| Vnitřní čerpadlo: | ANO - vysoce účinné (ErP ready), elektronicky řízené |
| Expanzní nádoba: | ANO - objem 8 litrů |
| Pojistný ventil: | ANO |
| Automatický diagnostický systém: | ANO |
| Automatický odzvdušňovač: | ANO |
| Spalinový senzor: | ANO |
| Regulace: | ekvitermní regulace kotle s eBus |
| Připojovací napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Grafický displej: |
ANO |
| Stupeň krytí: | IP x 4 D |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 740 x 418 x 344 mm |
PROTHERM PANTHER Condens 25 KKO-CS/1
Zásobník PROTHERM VEQ 75/2 B
Nepřímotopný ohřívač vody závěsný/stacionární.
Zásobník teplé vody v designu závěsných kotlů PROTHERM - FlameFit s objemem 68 litrů je určený pro zapojení do sestavy se závěsným nebo stacionárním kotlem Protherm.
Variabilita jeho umístění je opravdu široká. Můžete jej umístit nalevo, napravo jako závěsný vedle kotle, nebo pod kotel jako stacionární zásobník. Třída energetické účinnosti ohřevu teplé vody (A + - F) "B ".
Díky vysoké výstupní teplotě a rychlé době ohřevu dokáže zajistit dostatek smíšené teplé vody (40 ° C) i pro náročné spotřebitele. Při ohřevu vody z 10 ° C na 60 ° C při využití zvýšeného výkonu kotle (30kW) je doba ohřevu pouze 12 minut. Vnitřní nádoba zásobníku je ocelová, smaltovaná, s magnesiovou ochrannou anodou. Maximální přípustná teplota vody v zásobníku 85 ° C .
PROTHERM VEQ 75/2 B
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: |
závěsný, svislý |
| Materiál nádoby: | ocel s vnitřní povrchovu úpravou |
| Připojení: | nepřímotopné, s regulací přes eBus Protherm |
| Jmenovitý objem: | 68 litrů |
| Maximální teplota: | 85°C |
| Maximální výkon výměníku: | 37 kW |
| Maximální provozní tlak | 1,0 MPa / 10 Bar |
| Hmotnost: | 52 kg |
| Hmotnost naplněného ohřívače: | 120 kg |
| Stupeň elektrického krytí: | IP 24 |
| Výška: | 740 mm |
|
Hloubka: |
440 mm |
|
Šířka: |
440 mm |
| Bezpečnostní ventil: | ANO |
| Energetická třída: | "A" |
PROTHERM WE 75/2
Spotřebiče musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění.
Můžete si objednat i komponenty pro odkouření tohoto kotle zde.
Tyto komponenty jsou certifikovány pro kotle PROTHERM.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.sk
POZOR !!! Tento Výrobek PROTHERM určen pouze pro český trh !!!