Tato sestava kondenzačního kotle PROTHERM PANTHER FlameFit a zásobníku TUV PROTHERM FE 200/6 Vám zajistí komfortní dodávku tepla pro Váš dům/byt a zároveň i dostatečnou zásobu Teplé Užitkové Vody pro mytí a koupání.
Sestava je vhodná svými malými kompaktními rozměry jak do koupelny, předsíně, šatny, tak i do technické místnosti, nebo sklepa.
Zásobník TUV PROTHERM FE 200/6 je stacionární a jeho umístění je tedy vždy na podlaze (např. pod kotlem).
Nové kondenzační kotle Protherm s technologií spalování plynu FlameFit změnu kvality plynu automaticky zaznamenají a okamžitě se jí přizpůsobí. Zároveň vám zajistí nejnižší možné náklady na vytápění díky skutečně vysoké energetické účinnosti. Technologie FlameFit totiž umožňuje nejefektivnější využití plynu s minimem škodlivých emisí. Tato přizpůsobivost navíc zajistí stabilní a dlouhodobý provoz kotle bez nutných servisních zásahů. S novými kondenzačními kotli Panther Condens a Tiger Condens s technologií FlameFit tak bude o vše postaráno.
PROTHERM PANTHER Condens 25 KKO-CS/1
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | design Protherm |
| Varianta: | závěsný, pouze topení |
|
Minimální - maximální výkon TV |
3,3 - 26,9 kW |
| Rozsah jmenovitého tepel. výkonu při 80/60 °C | 2,4 - 25,4 kW |
| Hmotnost: |
29,2 kg |
| Účinnost až | 109 % |
| Odtah spalin: | kondenzační 60/100; 80/125; 80/80 |
| Trojcestný ventil: | ANO |
| Nerezový výměník: | ANO |
| Ohřev TUV: | v externím zásobníku |
| Vnitřní čerpadlo: | ANO - vysoce účinné (ErP ready), elektronicky řízené |
| Expanzní nádoba: | ANO - objem 8 litrů |
| Pojistný ventil: | ANO |
| Automatický diagnostický systém: | ANO |
| Automatický odzvdušňovač: | ANO |
| Spalinový senzor: | ANO |
| Regulace: | ekvitermní regulace kotle s eBus |
| Připojovací napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Grafický displej: |
ANO |
| Stupeň krytí: | IP x 4 D |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 740 x 418 x 344 mm |
PROTHERM PANTHER Condens 25 KKO-CS/1
Zásobník PROTHERM FE 200/6
Nepřímotopný ohřívač teplé vody stacionární.
Stacionární zásobníky teplé vody ze smaltované oceli. Uvnitř zásobníku je výměník, který přenáší teplo. Jako přídavnou ochranu proti korozi má zásobník ochrannou hořčíkovou anodu. Tyto zásobníky se prodávají pouze v setech se závěsnými kondenzačními kotli.
Zásobník teplé vody PROTHERM FE 200/6 nabízí dostatek teplé vody i pro náročné spotřebitele. Optimálně zvolená velikost zásobníku snižuje tepelné ztráty a zajistí dostatečně rychlé opětovné nahřátí vody. Kvalitní smaltovaný vnitřní povrch zásobníků a protikorozní ochrana hořčíkovou anodou zaručuje dlouhou životnost. Jako zdroj tepla pro ohřev vody slouží v tomto případě kotel PROTHERM Panther Condens s technologií FlameFit 15 KKO-CS/1.
PROTHERM FE 200/6
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | válcové, stacionární, design Protherm |
| Varianta: | nepřímotopný, postavení na podlahu |
|
Objem: |
184 l |
| Vnitřní úprava: | smaltovaná ocelová nádrž |
| Hořčíková anoda: |
Ano |
| Výměník tepla: | trubkový, spirála |
| Maximální výkon výměníku: | 41,4 kW |
| Teplosměnná plocha výměníku: |
1,0 m2 |
| Tepelná izolace: | PUR pěna |
| Rozměry (výška x šířka): | 1026 x 590 mm |
| Hmotnost (bez vody): | 97 kg |
| Pojistný ventil: | ANO |
| Maximální teplota teplé vody: | 85°C |
| Automatický odzvdušňovač: | ANO |
| Pohotovostní ztrála tepla: | 1,0 kWh/24 hod. |
PROTHERM FE 200/6
Spotřebiče musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění.
Můžete si objednat i komponenty pro odkouření tohoto kotle zde.
Tyto komponenty jsou certifikovány pro kotle PROTHERM.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.sk
POZOR !!! Tento Výrobek PROTHERM určen pouze pro český trh !!!