QUANTUM Q7 220 VENT-C
Plynový závěsný bojler - zásobníkový ohřívač vody QUANTUM Q7-220-VENT-C s uzavřenou spalovací komorou a nuceným odtahem spalin; stacionární.
Ohřívače se instalují v prostorách s nedostatečnou kubaturou místnosti nebo tam, kde není k dispozici komín a výstavba nového komína by byla ekonomicky nebo technicky příliš náročná. Lze je využít v domácnostech, penziónech, menších restauracích, sportovních objektech apod. Při montáži se zavěšují na stěnu. Přípojky na vstup studené, výstup teplé vody a přívod plynu jsou umístěny ve spodní části ohřívače, což usnadňuje připojování na rozvod vody a plynu.
Plynový bojler QUANTUM Q7-220-VENT-C
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: |
válcový, stacionární, turbo (kategorie C) |
| Připojení: | boční |
| Jmenovitý objem: | 220 litrů |
| Jmenovitý příkon: | 25,0 kW |
| Jmenovitý výkon: | 23,5 kW |
| Připojovací elektr. napětí: | 1/N/PE ~ 230V |
| Elektrický příkon: | 67 W |
| Doba ohřevu o ◄t=25°C | 16 minut |
| Trvalý výkon o ◄t=25°C | 817 litrů/hodina |
| Nastavené medium: | zemní plyn (při požadavku na propan nutno uvést v objednávce!) |
| Spotřeba zemního plynu: | 2,65 m3/hod |
| Spotřeba propanu: | 2,0 m3/hod |
| Rozsah provozního termostatu: | 40 - 80 °C (tolerance +- 3°C) |
| Hmotnost prázdného zásobníku: | 220 kg |
| Hmotnost naplněného ohřívače: | 440 kg |
| Stupeň elektrického krytí: | IP 20 |
| Výška: | 1560 mm |
|
Šířka: |
720 mm |
| Bezpečnostní ventil: | ANO |
| Záruka na nádrž: | 36 měsíců |
| Připojení vody: | 5/4 " |
| Připojení plynu: | 1/2 " |
| Průměr odtahu spalin |
100 / 60 |
Plynový bojler QUANTUM Q7-220-VENT-C
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění!
| Hloubka bojleru | 72,0 cm |
| Šířka bojleru | 72,0 cm |
| Výška bojleru | 156,0 cm |
| Druh bojleru | plynový |
| Tvar bojleru | kulatý (válcový) |
| Umístění | stacionární |
| Objem vody | do 300 l |