Kondenzační zásobníkový ohřívač vody s vysokou účinností
Výhody
Kondenzační plynové ohřívače vody QUANTUM zajišťují plynulou dodávku teplé vody v požadovaném objemu.
Plynový bojler QUANTUM IR-32-285
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: |
válcový, stacionární, kondenzační |
| Jmenovitý objem: | 285 litrů |
| Jmenovitý příkon: | 29,0 kW |
| Jmenovitý výkon: | 31,0 kW |
| Připojovací elektr. napětí: |
220-240 V / 50 Hz |
| Elektrický příkon: | 85 W |
| Doba ohřevu o ◄t=28°C | 16 minut |
| Trvalý výkon o ◄t=28°C | 960 litrů/hodina |
| Nastavené medium: | zemní plyn (lze upravit na PROPAN-BUTAN) |
| Spotřeba zemního plynu: | 3,10 m3/hod |
| Rozsah provozního termostatu: | 10 - 85 °C (tolerance +- 3°C) |
| Hmotnost prázdného zásobníku: | 159 kg |
| Hmotnost naplněného ohřívače: | 444 kg |
| Ochranná anoda proti vodnímu kameni: | bezúdržbová elektronická |
| Výška: | 1743 mm |
|
Šířka: |
610 mm |
|
Hloubka: |
830 mm |
| Záruka na nádrž: | 36 měsíců |
| Připojení vody: | Rp 1 " |
| Připojení plynu: | 15 mm |
| Průměr odtahu spalin |
80/125 kondenzační |
| Zátěžový profil: |
XXL |
| Třída energetické účinnosti |
A |
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění!
Návrat na hlavní stranu: GAS.CZ
| Výška bojleru | 175,0 cm |
| Hloubka bojleru | 83,0 cm |
| Šířka bojleru | 61,0 cm |
| Druh bojleru | plynový - kondenzační |
| Tvar bojleru | kulatý (válcový) |
| Umístění | stacionární |
| Objem vody | do 300 l |