QUANTUM Q7E-70-360
Plynový bojler - zásobníkový ohřívač vody QUANTUM Q7E-70-360 s intenzivním ohřevem a odtahem spalin do komína; stacionární.
Ohřívače se instalují ve větších prostorách jako jsou např. hotely, školy, úřady, provozovny, velké sociální zařízení a průmyslové aplikace. Při navrhování a projekci je vždy důležité provést výpočet tepelné bilance systému.
Plynový bojler QUANTUM Q7E-70-360
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: |
válcový, stacionární |
| Jmenovitý objem: | 278 litrů |
| Jmenovitý příkon: | 92,3 kW |
| Jmenovitý výkon: |
77,6 kW |
| Připojovací elektr. napětí: |
220-240 V/ 50 Hz |
| Elektrický příkon: | 30 W |
| Doba ohřevu o ◄t=25°C | 7 minut |
| Trvalý výkon o ◄t=25°C | 2382 litrů/hodina |
| Nastavené medium: | zemní plyn (při požadavku na propan nutno uvést v objednávce!) |
| Spotřeba zemního plynu: | 9,8 m3/hod |
| Spotřeba propanu: | 7,3 m3/hod |
| Rozsah provozního termostatu: | 40 - 73 °C (tolerance +- 3°C) |
| Hmotnost prázdného zásobníku: |
240 kg |
| Hmotnost naplněného ohřívače: | 518 kg |
| Stupeň elektrického krytí: | IP 30 |
| Výška: | 1950 mm |
|
Šířka: |
710 mm |
| Záruka na nádrž: | 36 měsíců |
| Připojení plynu: | 3/4" |
| Průměr odtahu spalin |
200 |
| Zátěžový profil: |
3XL |
Plynový bojler QUANTUM Q7E-70-360
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění!
Návrat na hlavní stranu: GAS.CZ
| Šířka bojleru | 71,0 cm |
| Výška bojleru | 195,0 cm |
| Druh bojleru | plynový - kondenzační |
| Tvar bojleru | kulatý (válcový) |
| Umístění | stacionární |
| Objem vody | do 300 l |