QUANTUM Q7EU-800-VENT-C
Plynový závěsný bojler - zásobníkový ohřívač vody QUANTUM Q7EU-800-VENT-C s uzavřenou spalovací komorou a nuceným odtahem spalin; stacionární.
Ohřívače se instalují v prostorách s nedostatečnou kubaturou místnosti nebo tam, kde není k dispozici komín a výstavba nového komína by byla ekonomicky nebo technicky příliš náročná. Lze je využít v domácnostech, penziónech, menších restauracích, sportovních objektech apod. Při montáži se zavěšují na stěnu. Přípojky na vstup studené, výstup teplé vody a přívod plynu jsou umístěny ve spodní části ohřívače, což usnadňuje připojování na rozvod vody a plynu.
Plynový bojler QUANTUM Q7EU-800-VENT-C
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: |
válcový, stacionární, turbo (kategorie C) |
| Připojení: | boční |
| Jmenovitý objem: | 740 litrů |
| Jmenovitý příkon: | 23,0 kW |
| Jmenovitý výkon: |
22,0 kW |
| Připojovací elektr. napětí: |
220-240 V/ 50 Hz |
| Elektrický příkon: | 67 W |
| Doba ohřevu o ◄t=25°C | 60 minut |
| Trvalý výkon o ◄t=25°C | 740 litrů/hodina |
| Nastavené medium: | zemní plyn (při požadavku na propan nutno uvést v objednávce!) |
| Spotřeba zemního plynu: | 2,4 m3/hod |
| Spotřeba propanu: | 1,8 m3/hod |
| Rozsah provozního termostatu: | 40 - 80 °C (tolerance +- 3°C) |
| Hmotnost prázdného zásobníku: |
335 kg |
| Hmotnost naplněného ohřívače: | 1075 kg |
| Stupeň elektrického krytí: | IP 20 |
| Výška: | 1928 mm |
|
Šířka: |
920 mm |
| Záruka na nádrž: | 36 měsíců |
| Připojení vody: | 5/4 " |
| Připojení plynu: | 1/2 " |
| Průměr odtahu spalin |
100 / 60 |
Plynový bojler QUANTUM Q7EU-800-VENT-C
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění!
Návrat na hlavní stranu: GAS.CZ
| Výška bojleru | 193,0 cm |
| Šířka bojleru | 92,0 cm |
| Druh bojleru | plynový - kondenzační |
| Tvar bojleru | kulatý (válcový) |
| Umístění | stacionární |
| Objem vody | nad 750 l |