QUANTUM Q7K-24-18-COMBI
Plynový kondenzační kotel QUANTUM Q7K-24-18-COMBI vhodný pro vytápění a současný průtokový ohřev teplé užitkové vody v rodinných domech a větších bytech. Kotle QUANTUM Q7k jsou standartně vybaveny řídící jednotkou Siemens s protokolem OpenTherm umožňující komunikaci řídící jednotky kotle s prostorovým regulátorem, velký rozsah plynulé modulace výkonu včetně ekvitermní regulace.
Mezi doporučené prostorové regulátory patří regulátory Elektrobock.
Pojistný ventil není součástí dodávky, je možné ho objednat samostatně.
QUANTUM Q7K-24-18-COMBI
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | závěsný, průtokový ohřev TUV |
| Varianta: | kondenzační |
| Jmenovitý výkon | 6,2 - 24,6 kW |
| Délka odkouření: Ø 60/100 |
11 metrů |
| Délka odkouření: Ø 80/125 | 18 metrů |
| Délka odkouření: dělené Ø 80 | 38 metrů |
| Nastavení tepelného výkonu 80/60 ° C: | 5,4 - 17,8 kW |
| Nastavení tepelného výkonu 50/30 ° C: | 5,9 - 18,1 kW |
| Účinnost ohřevu TV: | 89,2 % |
| Množství TV 60°C: | 6 l/min |
| Množství TV 40°C: | 10 l/min |
| Elektrický trojcestný ventil: | ANO |
| Pojistný ventil: | NE |
| Objem expanzní nádoby: | 8 l |
| Připojovací napětí: | 230 V / 50 Hz |
|
Jmenovitý elektrický příkon: |
2,4 / 40 / 105 W |
| Stupeň krytí: | IP 44 |
| Zátěžový profil: | XL |
| Rozměry výška x šířka: | 590 x 517 mm |
| Hmotnost: | 30 kg |
Quantum Q7K-24-18-COMBI
Kotle se vyrábějí podle norem a předpisů EU a splňují požadavky na udělení označení CE. Výrobce má udělen certifikát ISO 9001.
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ kotle | plynový kondenzační |
| Provedení | závěsné |
| Odtah spalin | komín |
| Příprava teplé užitkové vody | průtočný ohřev |
| Maximální výkon | 20 - 29,9 kW |
| Barevné provedení | bílá |