QUANTUM Q7SU-100-175
Kondenzační plynový bojler - zásobníkový ohřívač vody QUANTUM Q7SU-100-175 s intenzivním ohřevem, nuceným odtahem spalin a solárním výměníkem; stacionární.
Ohřívače se instalují v prostorách s nedostatečnou kubaturou místnosti nebo tam, kde není k dispozici komín a výstavba nového komína by byla ekonomicky nebo technicky příliš náročná. Lze je využít v domácnostech, penziónech, menších restauracích, sportovních objektech apod. Kondenzační plynové ohřívače vody jsou vhodné tam, kde převládá pravidelný odběr spojený s vyšší spotřebou teplé vody.
Plynový bojler QUANTUM Q7SU-100-175
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: |
válcový, stacionární, (kategorie A) |
| Jmenovitý objem: | 370 litrů |
| Jmenovitý příkon: | 40,0 kW |
| Jmenovitý výkon: | 42,8 kW |
| Připojovací elektr. napětí: | 220-240 V / 50 H |
| Elektrický příkon: | 60 W |
| Doba ohřevu o ◄t=25°C | 9 minut |
| Trvalý výkon o ◄t=25°C | 1140 litrů/hodina |
| Nastavené medium: | zemní plyn (při požadavku na propan nutno uvést v objednávce!) |
| Spotřeba zemního plynu: | 4,20 m3/hod |
| Spotřeba propanu: | 3,60 m3/hod |
| Rozsah provozního termostatu: | 40 - 80 °C (tolerance +- 3°C) |
| Hmotnost prázdného zásobníku: | 245 kg |
| Hmotnost naplněného ohřívače: | 615 kg |
| Stupeň elektrického krytí: | IP 20 |
| Výška: | 2020 mm |
|
Šířka: |
705 mm |
| Záruka na nádrž: | 36 měsíců |
| Připojení vody: | 1 ½" |
| Připojení plynu: | 3/4 mm |
| Průměr odtahu spalin: | 100/150 |
| Zátěžový profil: | XXL |
| SOLÁRNÍ VÝMĚNÍK: | |
| Jmenovytý výkon: | 37 kW |
| Elektrický příkon: | 700 W |
| Průtok: | 1 591 l/h |
| Teplotní spád: | 80/60 °C |
| Plocha výměníku: |
1,15m2 |
| Připojení cirkulace: |
1" |
| Připojení elektrického topného tělesa: |
6/4" |
| Připojení výměníku: |
1" |
Plynový bojler QUANTUM Q7SU-100-175
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění!
K tomuto bojleru doporučujeme plynové kotle a elektrokotle.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Výška bojleru | 202,0 cm |
| Šířka bojleru | 70,5 cm |
| Druh bojleru | plynový - kondenzační |
| Tvar bojleru | kulatý (válcový) |
| Umístění | stacionární |
| Objem vody | do 500 l |