ROMOTOP CARA CS N 03 černý lak
- třístranné prosklení
- výsuvné otevírání
Designový krb Romotop CARA CS N 03 je vyrobený z kvalitní oceli. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami s bezroštovým spalováním, které lze za příplatek změnit na roštové. Primární a sekundární vzduch se ovládá pouze jedním prvkem. Výsuvná dvířka jsou vybavena přesným a lehkým chodem pojezdů. Samozřejmostí je centrální přívod vzduchu (CPV) pro spalování. Odstínění zadního pláště umožňuje krb umístit přímo ke stěně.
ROMOTOP CARA CS N 03
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | ocel, černý lak |
| Dvířka provedení: | výsuvná; třístranné prosklení |
| Nominální výkon: | 5,7 kW |
| Rozsah výkonu: | 2,9 - 7,4 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 10 Pa |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125 mm |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen: | 25 cm |
| Účinnost: | 82,1 % |
| Vyhřívaný prostor: | 60 - 150 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 1643 x 774 x 577 mm |
| Hmotnost: | 238 kg |
| Rošt: | NE - možná změna na roštové topeniště |
ROMOTOP CARA CS N 03
Příslušenství ke krbovým vložkám zde.
Odkouření ke krbovým vložkám zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK