ROMOTOP DYNAMIC 2G 66.50.01N
- krbová vložka
Teplovzdušná krbová vložka ROMOTOP DYNAMIC 2G 66.50.01N dosahuje výborných topných výkonů. Díky kvalitnímu spalování, modernímu designu a čistotě skla se jistě stane vhodným a zároveň účelným doplňkem Vašeho interiéru. Krbová vložka splňuje nejpřísnější Evropské normy. Externí přívod vzduchu je samozřejmostí. Na přední straně dvířek je regulace primárního a sekundárního vzduchu.
Pro dopojení kouřovodu je nutné objednat litinovou přírubu nebo litinovou otočnou kopuli (podle zamýšleného použití).
ROMOTOP DYNAMIC 2G 66.50.01N
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá |
| Dvířka provedení: | rovné sklo, dvojité prosklení |
| Nominální výkon: | 7,8 kW |
| Rozsah výkonu: | 3,9 - 10,1 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 150 - 200 mm |
| Průměr kouřového hrdla: | 180 / 200 mm |
| Tah komínu (minimální): | 10 Pa |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 150 mm |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen: | 33 cm |
| Účinnost: | 85 % |
| Teplota spalin: | 258 °C |
| Vyhřívaný prostor: | 80 - 200 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 1015 x 720 x 485 mm |
| Hmotnost: | 183 kg |
| Rošt: | ANO |
| Popelník: | ANO |
ROMOTOP DYNAMIC 2G 66.50.01N
Ukázka hoření po zapálení dřeva (primární vzduch naplno) ve vložce ROMOTOP:
Ukázka zplyňování dřeva ve vložce ROMOTOP:
Příslušenství ke krbům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | krby |
| Materiál | ocel / litina |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 8 kW |
| Sálavá kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 200 mm |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Maximální délka polen | 33 cm |
| Vhodné pro nepřetržitý provoz | Ano |