ROMOTOP DYNAMIC 2G 66.50.13
- krbová vložka s trojitým prosklením
Teplovzdušná krbová či kamnová vložka DYNAMIC 2G 66.50.13 s šamotovým topeništěm a trojitým prosklením dvířek je vhodná pro akumulační i konveční vytápění. Malé topeniště s účinnou regulací a nízkým výkonem předurčuje využití krbové vložky v nízkoenergetických domech. Centrální přívod vzduchu je samozřejmostí. Trojité prosklení dvířek je designové s černým potiskem skla, vnitřní sklo je antireflexní. Úchyty po stranách usnadňují manipulaci s krbovou vložkou. stavitelné nohy podstavce vám ulehčí umístit krbovou vložku do roviny. Krbová vložka je vybavená popelníkem a roštem; součástí balení je záslepka pro bezroštové spalování. Dvířka mají otevírání vpravo s možností změny na levé otevírání. Díky kvalitnímu spalování, modernímu designu a čistotě skla se jistě stane vhodným a zároveň účelným doplňkem Vašeho interiéru. Krbová vložka splňuje nejpřísnější Evropské normy.
Tato vložka může být doplněna o horní nebo boční akumulační sadou Mammoth.
ROMOTOP DYNAMIC 2G 66.50.13
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | litina + ocel, černý lak |
| Dvířka provedení: | rovné sklo, trojité prosklení |
| Nominální výkon: | 4,8 kW |
| Rozsah výkonu: | 2,4 - 6,2 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 200 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 150 mm |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen: | 40 cm |
| Účinnost: | 85 % |
| Teplota spalin: | 208 °C |
| Vyhřívaný prostor: | 60 - 160 m2 |
| Rozměry v x š x h: | 1080 x 744 x 397 mm |
| Hmotnost: | 175 kg |
| Nepřetržitý provoz: | ANO |
| Rošt: | ANO |
| Popelník: | ANO |
| Možnost bočního přikládání: |
NE |
Ukázka hoření po zapálení dřeva (primární vzduch naplno) ve vložce ROMOTOP:
Ukázka zplyňování dřeva ve vložce ROMOTOP:
Příslušenství ke krbovým vložkám zde.
Odkouření ke krbovým vložkám zde.
| Typ | krby |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 5 kW |
| Průměr kouřovodu | 200 mm |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Duální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 40 cm |