ROMOTOP DYNAMIC B2G 66.50.01N
- dvojité prosklení, zadní přikládání
Teplovzdušná krbová či kamnová vložka DYNAMIC B2G 66.50.01N s šamotovým topeništěm a dvojitým prosklením dvířek a zadním přikládáním je vhodná pro akumulační i konveční vytápění. Malé topeniště s účinnou regulací a nízkým výkonem předurčuje využití krbové vložky v nízkoenergetických domech. Centrální přívod vzduchu je samozřejmostí. Krbová vložka je vybavená popelníkem a roštem; součástí balení je záslepka pro bezroštové spalování. Pravé otevírání dvířek lze změnit na levé u předních i zadních dvířek.
Pro dopojení kouřovodu je nutné objednat litinovou přírubu nebo litinovou otočnou kopuli (podle zamýšleného použití).
ROMOTOP DYNAMIC B2G 66.50.01N
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | litina, černý lak |
| Dvířka provedení: | rovné sklo, dvojité prosklení |
| Nominální výkon: | 7,8 kW |
| Rozsah výkonu: | 3,9 - 10,1 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 150 - 200 mm |
| Tah komínu (minimální): | 10 Pa |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 150 mm |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen: | 33 cm |
| Účinnost: | 85 % |
| Teplota spalin: | 258 °C |
| Vyhřívaný prostor: | 80 - 200 m2 |
| Rozměry v x š x h: | 1015 x 720 x 549 mm |
| Hmotnost: | 198 kg |
| Rošt: | ANO |
| Popelník: | ANO |
ROMOTOP DYNAMIC B2G 66.50.01N
Ukázka hoření po zapálení dřeva (primární vzduch naplno) ve vložce ROMOTOP:
Ukázka zplyňování dřeva ve vložce ROMOTOP:
Příslušenství ke krbovým vložkám zde.
Odkouření ke krbovým vložkám zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK