ROMOTOP DYNAMIC B2G 66.50.13N
- trojité prosklení, zadní přikládání
Teplovzdušná krbová vložka DYNAMIC B2G 66.50.13N se šamotovým topeništěm a trojitým prosklením dvířek a zadním přikládáním je vhodná pro akumulační i konveční vytápění. Díky relativně nízkému výkonu je krbová vložka vhodná i do nízkoenergetických domů. Trojité prosklení dvířek je designové s černým potiskem skla. Krbová vložka je vybavená popelníkem a výklopným roštem. Centrální přívod vzduchu je samozřejmostí.
Pravé otevírání dvířek lze změnit na levé u předních i zadních dvířek.
Tato vložka může být doplněna o horní nebo boční akumulační sadou Mammoth.
ROMOTOP DYNAMIC B2G 66.50.13N
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | litina + ocel, černý lak |
| Dvířka provedení: | rovné sklo, trojité prosklení |
| Nominální výkon: | 4,8 kW |
| Rozsah výkonu: | 2,4 - 6,2 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 15 - 200 mm |
| Průměr kouřového hrdla: | 200 mm |
| Tah komínu: | 10 Pa |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 150 mm |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen: | 33 cm |
| Účinnost: | 84,6 % |
| Teplota spalin: | 208 °C |
| Vyhřívaný prostor: | 50 - 125 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 1091 x 720 x 464 mm |
| Hmotnost: | 175 kg |
| Rošt: | ANO |
| Popelník: | ANO |
ROMOTOP DYNAMIC B2G 66.50.13N
Ukázka hoření po zapálení dřeva (primární vzduch naplno) ve vložce ROMOTOP:
Ukázka zplyňování dřeva ve vložce ROMOTOP:
Příslušenství ke krbovým vložkám zde.
Odkouření ke krbovým vložkám zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | krby |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 7 kW |
| Průměr kouřovodu | 200 mm |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Duální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |