ROMOTOP DYNAMIC B3G 38.50.01
- dvojité prosklení
Kamnová vložka řady ROMOTOP DYNAMIC B3G 38.50.01 se zadním přikládáním je vyrobená z kvalitní oceli a je určená i pro instalaci s akumulační masou. Kamnová vložka má designově potištěné dvojité sklo dvířek (s akumulační obestavbou jsou vhodné do nízkoenergetických staveb). Vložka disponuje systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu a je určena pro akumulační uzavřenou obestavbu. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami o síle 5 cm. Díky sekundárnímu přívodu vzduchu je sklo dvířek omýváno a tak nedochází k usazování nečistot. Regulaci primárního a sekundárního (terciárního) přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem. Kamnové vložky DYNAMIC jsou dodávané bez komponent odkouření, ty si zákazník dokupuje zvlášť jako příslušenství podle zamýšleného použití - samotnou kamnovou vložku nelze připojit přímo na komín. Díky schopnostem akumulace tepla a tepelnému sálání patří akumulační kamna k nejvhodnějším a nejzdravějším způsobům vytápění.
Kamnovou vložku je vhodné doplnit o sadu akumulačních prstenců ROMOTOP MAMMOTH.
ROMOTOP DYNAMIC B3G 38.50.01
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá |
| Dvířka provedení: | rovné sklo, dvojité prosklení, zadní přikládání |
| Nominální výkon: | 10 kW |
| Rozsah výkonu: | 5 - 13 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 180 / 200 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 150 mm |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen: | 25 cm |
| Účinnost: | 85,4 % |
| Teplota spalin: | 198 °C |
| Vyhřívaný prostor: | 100 - 260 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 957 x 606 x 577 mm |
| Hmotnost: | 170 kg |
| Akumulační provoz: | ANO |
| Rošt: | NE |
| Popelník: | NE |
ROMOTOP DYNAMIC B3G 38.50.01
Příslušenství ke krbům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK