ROMOTOP DYNAMIC W 2G 66.50.01
ROMOTOP DYNAMIC W 2G 66.50.01
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá - ocel, s výměníkem |
| Dvířka provedení: | velkoplošně prosklená/ocel; rovné sklo |
| Nominální výkon: | 11,6 kW (do vody 8,7 kW) |
| Rozsah výkonu: | 4,1 - 10,7 kW |
| Objem výměníku: | 71 litrů |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 180 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 150 mm |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen: | 33 cm |
| Účinnost: | 88 % |
| Vyhřívaný prostor: | 115 - 310 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 1279 x 824 x 494 mm |
| Hmotnost: | 292 kg |
| Rošt: | Litinový |
| Popelník: | Ano |
ROMOTOP DYNAMIC W 2G 66.50.01P
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE krbových vložek ROMOTOP DYNAMIC.
Můžeme nabídnout i bohaté příslušenství, poradenství a náhradní díly.
A máme vlastní zkušenosti s provozem krbových vložek ROMOTOP.
Ukázka hoření po zapálení dřeva (primární vzduch naplno) ve vložce ROMOTOP:
Ukázka zplyňování dřeva ve vložce ROMOTOP:
Příslušenství ke krbovým vložkám naleznete zde.
Odkouření ke krbovým vložkám máme pro Vás zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK