ROMOTOP ESPERA 03
Krbová kamna s teplovodním výměníkem - černá ocel
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení | černá ocel |
| Jmenovitý výkon | 10 kW |
| Regulovatelný výkon | 5- 13 kW |
| Výkon teplovodního výměníku | 3,5- 9,1 kW |
| Objem výměníku | 28 litrů |
| Provozní tah | 12 Pa |
| Maximální provozní přetlak | 2 bar |
| Účinnost | 80,1 % |
| Vývod spalin | horní |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Externí přívod vzduchu | 125 mm |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 1056 x 540 x 518 mm |
| Hmotnost | 214 kg |
| Průměrná spotřeba dřeva | 2,9 kg/h |
| Max. délka polen | 25 cm |
ROMOTOP ESPERA 03 plech
| Typ | kamna |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 10 kW |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Duální spalování | Ano |
| Kamna s výměníkem | Ano |
| Maximální délka polen | 25 cm |
| Vhodné pro nepřetržitý provoz | Ano |