ROMOTOP EVORA H plech
- EVORA vysoká, plech - možnost akumulace
Jednoduchý a oválný design krbových kamen EVORA H plech umožňuje umístění kamen do jakéhokoliv interiéru. Celoocelová krbová kamna jsou vybavena centrálním přívodem vzduchu a jsou vhodná do nízkoenergetických budov. Kamna mají připravený prostor pro doplnění akumulačních prvků, které dokáží po svém nahřátí vyzařovat teplo i po několik dalších hodin. Akumulační prvky nejsou součástí dodávky!
Originální akumulační sadu lze objednat zde.
ROMOTOP EVORA H plech
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | ocel, černý lak |
| Jmenovitý výkon: | 4,0 kW |
| Regulovatelný výkonu: | 2,5 - 6,6 kW |
| Akumulace | Ano - za příplatek |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125 mm |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen: | 30 cm |
| Účinnost: | 81,0 % |
| Vyhřívaný prostor: | 180 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 1320 x 528 x 398 mm |
| Hmotnost: | 125 kg |
| Rošt: | Litinový |
| Popelník: | Ano |
| Spotřeba paliva: |
1,4 kg/hod. |
ROMOTOP EVORA H plech
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.sk
| Typ | kamna |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Duální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |