ROMOTOP HEAT 2G 70.44.13
Krbová vložka ROMOTOP HEAT 2G 70.44.13 se speciálním systémem spalin Romotop double spin. Díky kvalitnímu spalování, modernímu designu a čistotě skla se jistě stane vhodným a zároveň účelným doplňkem Vašeho interiéru. Krbová vložka splňuje nejpřísnější Evropské normy. Je vybavena centrálním přívodem vzduchu. Potištěné sklo vám zpříjemní pohled do ohniště. Rám dveří je vyroben z tuhého válcovaného profilu, který zabrnuje tepelné deformaci dveří. Tato vložka může být doplněna o akumulační sady Mammoth. Nízký výkon vložky a kvalitní spalování, předurčuje tuto vložku k použití v nízkoenergetických stavbách.
Vložku je možno doplňit zástavbovým rámečkem (za příplatek).
ROMOTOP HEAT 2G 70.44.13
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá - ocel |
| Dvířka provedení: | velkoplošně prosklená/ocel; rovné sklo |
| Nominální výkon: | 5,6 kW |
| Rozsah výkonu: | 2,8 - 7,3 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 120 mm |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen: | 50 cm |
| Účinnost: | 85,1 % |
| Vyhřívaný prostor: | 60 - 130 m2 |
| Rozměry v x š x h: | 923 x 699 x 370 mm |
| Hmotnost: | 133 kg |
| Nepřetržitý provoz: | ANO |
| Rošt: | Litinový |
| Popelník: | Ano |
| Možnost bočního přikládání: |
Ne |
ROMOTOP HEAT 2G 70.44.13
VIDEA:
Ukázka hoření po zapálení dřeva (primární vzduch naplno) ve vložce ROMOTOP:
Ukázka zplyňování dřeva ve vložce ROMOTOP:
Příslušenství ke krbům zde.
Příslušenství ke krbům zde
| Typ | krby |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Duální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 50 cm |
| Vhodné pro nepřetržitý provoz | Ano |