ROMOTOP HEAT 3G L 110.50.04
- rovné prosklení
- výsuvné otevírání
Krbová vložka ROMOTOP HEAT 3G L 110.50.04 je exkluzivní krbová vložka se speciálním systémem spalin Romotop DOUBLE SPIN. Díky kvalitnímu spalování, modernímu designu a čistotě skla se jistě stane vhodným a zároveň účelným doplňkem Vašeho interiéru. Primární a sekundární vzduch se ovládá pouze jedním prvkem. Spalovací komora je vyložena žáruvzdorným materiálem IGNITON. Výsuvná dvířka jsou vybavena nejnovějším systémem pojezdu Silent lift, který zajistí tichý a snadný chod s dokonalou přesností vedení dvířek v pojezdech. Samozřejmostí je centrální přívod vzduchu.
Tato vložka může být doplněna o horní nebo boční akumulační sadou Mammoth.
ROMOTOP HEAT 3G L 110.50.04
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | ocel |
| Dvířka provedení: | rovné prosklení/ocel |
| Nominální výkon: | 12 kW |
| Rozsah výkonu: | 6 - 15,6 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 200 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 150 mm |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen: | 250 - 350 mm |
| Účinnost: | 82,7 % |
| Vyhřívaný prostor: | 120 - 300 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 1336 x 1404 x 548 mm |
| Hmotnost: | 315 kg |
| Rošt: | Ne (možná změna na roštové topeniště) |
| Popelník: | Ne |
ROMOTOP HEAT 3G L 110.50.04
Příslušenství ke krbovým vložkám zde.
Odkouření ke krbovým vložkám zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | krby |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | nad 10 kW |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 200 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Maximální délka polen | 33 cm |