ROMOTOP HEAT 3G L 110.50.06
- černý IGNITON
- rovné prosklení
- výsuvné otevírání
Krbová vložka ROMOTOP HEAT 3G L 110.50.06 je exkluzivní krbová vložka se speciálním systémem spalin Romotop DOUBLE SPIN. Díky kvalitnímu spalování, modernímu designu a čistotě skla se jistě stane vhodným a zároveň účelným doplňkem Vašeho interiéru. Primární a sekundární vzduch se ovládá pouze jedním prvkem. Spalovací komora je vyložena žáruvzdorným materiálem IGNITON v černém provedení. Výsuvná dvířka jsou vybavena nejnovějším systémem pojezdu Silent lift, který zajistí tichý a snadný chod s dokonalou přesností vedení dvířek v pojezdech. Samozřejmostí je centrální přívod vzduchu.
Tato vložka může být doplněna o horní nebo boční akumulační sadou Mammoth.
ROMOTOP HEAT 3G L 110.50.06
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | ocel |
| Dvířka provedení: | rovné prosklení/ocel |
| Nominální výkon: | 15,8 kW |
| Rozsah výkonu: | 7,9 - 20,5 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 200 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 150 mm |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Doporučená délka polen: | 20 - 40 cm |
| Účinnost: | 81 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 416 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 1335 x 1404 x 557 mm |
| Hmotnost: | 327 kg |
| Rošt: | Ne (možná změna na roštové topeniště) |
ROMOTOP HEAT 3G L 110.50.06
Příslušenství ke krbovým vložkám zde.
Odkouření ke krbovým vložkám zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK