ROMOTOP HEAT 4G 70.44.14
- šedý IGNITON
Krbová vložka ROMOTOP HEAT 4G 70.44.14 je určená pro konvekční i akumulační provoz za použití odvětrávacích mřížek. Rám dveří je vyroben z tuhého válcovaného profilu, který zabraňuje jejich tepelné deformaci. Sklo dvířek je designově potištěné. Díky sekundárnímu přívodu vzduchu je omýváno a tak nedochází k usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena odolným materiálem IGNITON v šedé barvě. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem. Pod výklopným litinovým roštem je popelník. Krbová vložka je vybavena centrálním přívodem vzduchu (CPV). Ke krbové vložce je možné dokoupit boční a horní akumulační sady MAMMOTH, které mohou dobu sálání tepla prodloužit až o 12 hodin.
Vložku je možno doplnit krycím rámečkem (za příplatek).
ROMOTOP HEAT 4G 70.44.14
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá - ocel |
| Dvířka provedení: | velkoplošně prosklená/ocel; rovné sklo |
| Nominální výkon: | 5,8 kW |
| Rozsah výkonu: | 2,9 - 7,5 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125 mm |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Doporučená délka polen: | 18 - 40 cm |
| Účinnost: | 81 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 216 m2 |
| Rozměry v x š x h: | 1042 x 779 x 404 mm |
| Hmotnost: | 133 kg |
| Rošt: | Litinový |
| Popelník: | Ano |
ROMOTOP HEAT 4G 70.44.14
Příslušenství ke krbům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK