ROMOTOP HEAT C 3G L 50.52.31.21
- třístranně prosklená krbová vložka, dělené sklo
Krbová vložka ROMOTOP HEAT C 3G L 50.52.31.21 je exkluzivní třístranně prosklená krbová vložka se speciálním systémem spalin Romotop DOUBLE SPIN. Díky kvalitnímu spalování, modernímu designu a čistotě skla se jistě stane vhodným a zároveň účelným doplňkem Vašeho interiéru. Krbová vložka splňuje nejpřísnější Evropské normy. Primární a sekundární vzduch se ovládá pouze jedním prvkem. Spalovací komora je vyložena pravým šamotem. Výsuvná dvířka jsou vybavena nejnovějším systémem pojezdu Silent lift - tichý a snadný chod s dokonalou přesností vedení dvířek v pojezdech. Samozřejmostí je centrální přívod vzduchu pro spalování.
Tato vložka může být doplněna o horní nebo boční akumulační sadou Mammoth.
Vložku je možno objednat s namontovanou nosnou konstrukcí (nelze objednat samostatně).
ROMOTOP HEAT C 3G L 50.52.31.21
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | ocel |
| Dvířka provedení: | velkoplošně prosklená/ocel; dělené sklo |
| Nominální výkon: | 5,7 kW |
| Rozsah výkonu: | 2,9 - 7,4 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 10 Pa |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125 mm |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen: | 25 cm |
| Účinnost: | 82,1 % |
| Vyhřívaný prostor: | 120 - 250 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 1342 x 657 x 560 mm |
| Hmotnost: | 180 kg |
| Nepřetržitý provoz: | ANO |
| Rošt: | Ne (možná změna na roštové topeniště) |
| Popelník: | Ne |
| Možnost bočního přikládání: |
Ne |
ROMOTOP HEAT C 3G L 50.52.31.21
Ukázka hoření po zapálení dřeva (primární vzduch naplno) ve vložce ROMOTOP:
Ukázka zplyňování dřeva ve vložce ROMOTOP:
Příslušenství ke krbovým vložkám zde.
Odkouření ke krbovým vložkám zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | krby |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 25 cm |