- včetně nosné konstrukce
Krbová vložka ROMOTOP HEAT C 3G L 65.52.31.24 K1 je exkluzivní teplovzdušná třístranná krbová vložka s výsuvnými dvířky a děleným sklem. Má speciální systém spalin Romotop DOUBLE SPIN. Primární a sekundární vzduch se ovládá pouze jedním prvkem. Spalovací komora je vyložena žáruvzdorným materiálem IGNITON. Výsuvná dvířka jsou vybavena nejnovějším systémem pojezdu Silent lift - tichý a snadný chod s dokonalou přesností vedení dvířek v pojezdech. Samozřejmostí je centrální přívod vzduchu pro spalování.
Tato vložka může být doplněna o horní nebo boční akumulační sadou Mammoth.
ROMOTOP HEAT C 3G L 65.52.31.24 K1
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | ocel |
| Dvířka provedení: | velkoplošně prosklená/ocel; dělené sklo |
| Nominální výkon: | 7,8 kW |
| Rozsah výkonu: | 3,9 - 10,1 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 200 mm |
| Tah komínu (minimální): | 11 Pa |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 150 mm |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen: | 25 - 30 cm |
| Účinnost: | 82,9 % |
| Vyhřívaný prostor: | 80 - 200 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 1342 x 807 x 560 mm (bez nosné konstrukce) |
| Hmotnost: | 210 kg (bez nosné konstrukce) |
| Rošt: | Ne, možná změna na roštové topeniště |
| Popelník: | Ne |
ROMOTOP HEAT C 3G L 65.52.31.24 K1
Příslušenství ke krbovým vložkám zde.
Odkouření ke krbovým vložkám zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | krby |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 8 kW |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 200 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Maximální délka polen | 33 cm |