ROMOTOP HEAT L 2G S 65.51.40.21
- levé boční prosklení, dělené sklo
Krbová vložka ROMOTOP HEAT L 2G S 65.51.40.21 je exkluzivní krbová rohová vložka se speciálním systémem spalin Romotop DOUBLE SPIN. Díky kvalitnímu spalování, modernímu designu a čistotě skla se jistě stane vhodným a zároveň účelným doplňkem Vašeho interiéru. Krbová vložka splňuje nejpřísnější Evropské normy. Primární a sekundární vzduch se ovládá pouze jedním prvkem. Spalovací komora je vyložena pravým šamotem. Samozřejmostí je centrální přívod vzduchu pro spalování. Krbová vložka je určená i pro nízkoenergetické stavby.
Tato vložka může být doplněna o boční akumulační sadu Mammoth.
ROMOTOP HEAT L 2G S 65.51.40.21
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | ocel |
| Dvířka provedení: | levé boční prosklení, dělené sklo |
| Nominální výkon: | 6,5 kW |
| Rozsah výkonu: | 4 - 11 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 200 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 150 mm |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen: | 40 cm |
| Účinnost: | 85 % |
| Vyhřívaný prostor: | 80 - 220 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 1141 x 713 x 515 mm |
| Hmotnost: | 162 kg |
| Nepřetržitý provoz: | ANO |
| Rošt: | Ne (možná změna na roštové topeniště) |
| Popelník: | Ne |
| Možnost bočního přikládání: |
Ne |
ROMOTOP HEAT L 2G S 65.51.40.21
Ukázka hoření po zapálení dřeva (primární vzduch naplno) ve vložce ROMOTOP:
Ukázka zplyňování dřeva ve vložce ROMOTOP:
Příslušenství ke krbovým vložkám zde.
Odkouření ke krbovým vložkám zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK