ROMOTOP HEAT R 2g S 60.44.33.23 rohová, pravé otevírání
Tato krbová vložka je v doprodeji !!!
Vložku je možno doplňit zástavbovým rámečkem, možnost doplnění vložky o akumulační sadu MAMMOTH (vše za příplatek).
ROMOTOP HEAT R 2g S 60.44.33.23 rohová, pravé otevírání
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá - ocel |
| Dvířka provedení: | velkoplošně prosklená/ocel; šamotové ohniště, dělené sklo s lištou |
| Nominální výkon: | 6,0 kW |
| Rozsah výkonu: | 3,0 - 8,0 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 120 mm |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen max: | 40 cm |
| Účinnost: | 85 % |
| Vyhřívaný prostor: | 30 - 150 m2 (dle konstrukce objektu) |
| Rozměry v x š x h: | 983 x 600 x 370 mm |
| Hmotnost: | 115 kg |
| Nepřetržitý provoz: | ANO |
| Rošt: | Litinový |
| Popelník: | Ano |
| Možnost zadního přikládání: | Ne |
| Možnost bočního přikládání: |
Ne |
ROMOTOP HEAT R 2g S 60.44.33.23 rohová, pravé otevírání
Ukázka hoření po zapálení dřeva (primární vzduch naplno) ve vložce ROMOTOP:
Ukázka zplyňování dřeva ve vložce ROMOTOP:
Príslušenstvo ku krbom zde
Návrat na hlavnú stranu GAS-TM.sk
| Typ | krby |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Duální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 40 cm |