ROMOTOP HEAT T 3g 70.50.01
Krbová vložka ROMOTOP HEAT T 3g 70.50.01 průhledová, se speciálním systémem spalin Romotop double spin. Díky kvalitnímu bezroštovému spalování (lze změnit za roštové), modernímu designu a čistotě skla se jistě stane vhodným a zároveň účelným doplňkem Vašeho interiéru. Krbová vložka splňuje nejpřísnější Evropské normy. Je vybavena centrálním přívodem vzduchu. Potištěné sklo vám zpříjemní pohled do ohniště. Rám dveří je vyroben z tuhého válcovaného profilu, který zabrnuje tepelné deformaci dveří. Tato vložka může být doplněna o akumulační sady Mammoth. Nízký výkon vložky a kvalitní spalování, předurčuje tuto vložku k použití v nízkoenergetických stavbách.
Vložku je možno doplňit zástavbovým rámečkem (za příplatek).
ROMOTOP HEAT T 3g 70.50.01
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá - ocel |
| Dvířka provedení: | velkoplošně prosklená/ocel; průhledová |
| Nominální výkon: | 7,9 kW |
| Rozsah výkonu: | 4,0 - 10,3 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 180 mm (možnost zredukování na 150 mm) |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 150 mm |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen: | 50 cm |
| Účinnost: | 82,3 % |
| Vyhřívaný prostor: | 80 - 180 m2 |
| Rozměry v x š x h: | 1192 x 808 x 570 mm |
| Hmotnost: | 190 kg |
| Rošt: | Ne (možné doplnit za příplatek) |
| Možnost zadního přikládání: | Ano |
ROMOTOP HEAT T 3g 70.50.01
Ukázka hoření po zapálení dřeva (primární vzduch naplno) ve vložce ROMOTOP:
Ukázka zplyňování dřeva ve vložce ROMOTOP:
Příslušenství ke krbovým vložkám zde.
Odkouření ke krbovým vložkám zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | krby |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 8 kW |
| Průměr kouřovodu | 180 mm |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Duální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 50 cm |