ROMOTOP HEAT T 3G 70.50.04
Krbová vložka ROMOTOP HEAT T 3G 70.50.04 průhledová je vyrobená z kvalitní kotlové oceli. Spalovací komora je vyložena žáruvzdorným materiálem IGNITON v šedé barvě. Díky sekundárnímu přívodu vzduchu je sklo dvířek omýváno a tak nedochází k usazování nečistot. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem. Samozřejmostí je centrální přívod vzduchu (CPV) pro spalování. Bezroštovou spalovací komoru je možné za příplatek změnit na roštovou.
Krbovou vložku doporučujeme doplnit o krycí rámek a akumulační sadu Mammoth.
ROMOTOP HEAT T 3G 70.50.04
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | ocel, černý lak |
| Dvířka provedení: | velkoplošně prosklená/ocel; průhledová |
| Nominální výkon: | 10 kW |
| Rozsah výkonu: | 5 - 13 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 180 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 150 mm |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen: | 25 - 40 cm |
| Účinnost: | 81 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 300 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 1192 x 808 x 570 mm |
| Hmotnost: | 190 kg |
| Rošt: | Ne (možné doplnit za příplatek) |
| Možnost zadního přikládání: | Ano |
ROMOTOP HEAT T 3G 70.50.04
Příslušenství ke krbovým vložkám zde.
Odkouření ke krbovým vložkám zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK