ROMOTOP HEAT T 3g L 88.50.01
Krbová vložka ROMOTOP HEAT T 3g L 88.50.01 průhledová s výsuvným otevíráním je vyrobená z kvalitní kotlové oceli. O snadný, tichý a přesný chod výsuvu dvířek se postará nejnovější systém pojezdů SILENT LIFT. Bezroštová spalovací komora je vyložená šamotem a za příplatek ji lze změnit na roštovou. Primární a sekundární přívod vzduchu se ovládá jedním prvkem. Krbová vložka je vybavena centrálním přívodem vzduchu. Krbovou vložku doporučujeme doplnit o krycí rámek a akumulační sadu Mammoth.
ROMOTOP HEAT T 3g L 88.50.01
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | ocel, černý lak |
| Dvířka provedení: | velkoplošně prosklená/ocel; průhledová; výsuvná |
| Nominální výkon: | 11,6 kW |
| Rozsah výkonu: | 5,8 - 15,1 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 200 mm |
| Tah komínu (minimální): | 11 Pa |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 150 mm |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen: | 25 cm |
| Účinnost: | 80,5 % |
| Vyhřívaný prostor: | 110 - 300 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 1426 x 1186 x 585 mm |
| Hmotnost: | 335 kg |
| Rošt: | Ne (možné doplnit za příplatek) |
| Možnost zadního přikládání: | Ano |
ROMOTOP HEAT T 3g L 88.50.01
Ukázka hoření po zapálení dřeva (primární vzduch naplno) ve vložce ROMOTOP:
Ukázka zplyňování dřeva ve vložce ROMOTOP:
Příslušenství ke krbovým vložkám zde.
Odkouření ke krbovým vložkám zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK