ROMOTOP HEAT T 3G L 88.50.06
Krbová vložka ROMOTOP HEAT T 3G L 88.50.06 průhledová s výsuvným otevíráním je vyrobená z kvalitní kotlové oceli. Spalovací komora je vyložena žáruvzdorným materiálem IGNITON v černé barvě. Výsuvná dvířka jsou vybavena nejnovějším systémem pojezdu Silent lift - tichý a snadný chod s dokonalou přesností vedení dvířek v pojezdech. Samozřejmostí je centrální přívod vzduchu pro spalování. Bezroštovou spalovací komoru je možné za příplatek změnit na roštovou.
Krbovou vložku doporučujeme doplnit o krycí rámek a akumulační sadu Mammoth.
ROMOTOP HEAT T 3G L 88.50.06
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | ocel, černý lak |
| Dvířka provedení: | velkoplošně prosklená/ocel; průhledová; výsuvná |
| Nominální výkon: | 11,6 kW |
| Rozsah výkonu: | 5,8 - 15,1 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 200 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 150 mm |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Doporučená délka polen: | 25 - 40 cm |
| Účinnost: | 81 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 332 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 1426 x 1186 x 585 mm |
| Hmotnost: | 367 kg |
| Rošt: | Ne (možné doplnit za příplatek) |
| Možnost zadního přikládání: | Ano |
ROMOTOP HEAT T 3G L 88.50.06
Příslušenství ke krbovým vložkám zde.
Odkouření ke krbovým vložkám zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK