ROMOTOP HEAT W 2G.59.50.01
- teplovodní krbová vložka
Krbová vložka ROMOTOP HEAT W 2G.59.50.01 se speciálním systémem proudění spalin Romotop TRIPLEPASS. Díky kvalitnímu spalování, modernímu designu a čistotě skla se jistě stane vhodným a zároveň účelným doplňkem Vašeho interiéru. Krbová vložka splňuje nejpřísnější Evropské normy. Je vybavena centrálním přívodem vzduchu. Potištěné sklo vám zpříjemní pohled do ohniště. Rám dveří je vyroben z tuhého válcovaného profilu, který zabrnuje tepelné deformaci dveří. Samozřejmostí jsou stavitelné nožky, které umožňují upravit výšku vložky.
Tato vložka je osazena teplovodním výměníkem, její součástí je i odvzdušňovací ventil, jímka pro teplotní čidlo G1/2", vstup a výstup výměníku je osazen závity G 3/4". Vložka je osazena vychlazovací smyčkou.
Vložku je možno doplňit zástavbovým rámečkem (za příplatek).
ROMOTOP HEAT W 2G.59.50.01
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá - ocel, s výměníkem |
| Dvířka provedení: | velkoplošně prosklená/ocel; rovné sklo |
| Nominální výkon: | 13 kW (do vody 9,3 kW) |
| Rozsah výkonu: | 6,5 - 16,9 kW |
| Objem výměníku: | 51 litrů |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 180 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 150 mm (zadní) |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen: | 50 cm |
| Účinnost: | 86,7 % |
| Vyhřívaný prostor: | 90 - 240 m2 |
| Rozměry v x š x h: | 1171 x 690 x 502 mm |
| Hmotnost: | 205 kg |
| Nepřetržitý provoz: | ANO |
| Rošt: | Litinový |
| Popelník: | Ano |
| Možnost bočního přikládání: |
Ne |
ROMOTOP HEAT W 2G.59.50.01
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE krbových vložek ROMOTOP HEAT.
Můžeme nabídnout i bohaté příslušenství, poradenství a náhradní díly.
A máme vlastní zkušenosti s provozem krbových vložek ROMOTOP.
Ukázka hoření po zapálení dřeva (primární vzduch naplno) ve vložce ROMOTOP:
Ukázka zplyňování dřeva ve vložce ROMOTOP:
Příslušenství ke krbovým vložkám naleznete zde
Odkouření ke krbovým vložkám máme pro Vás zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | krby s vyměníkem |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | nad 10 kW |
| Průměr kouřovodu | 180 mm |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Duální spalování | Ano |
| Kamna s výměníkem | Ano |
| Maximální délka polen | 50 cm |