ROMOTOP IMPRESSION 2g 55.60.01 černý šamot
Krbová vložka ROMOTOP IMPRESSION 2g 55.60.01 černý šamot určená pro akumulační i konvekční provoz je vyrobená z oceli s šamotovou výstelkou bezroštového topeniště, které lze za příplatek doplnit litinovým roštem a popelníkem. Dvířka jsou osazená dvojsklem s pravým otevíráním, které se snadno zamění za levé. Rám je vyroben z tuhého válcovaného profilu, který zabraňuje tepelné deformaci dveří. Klasický horní odvod spalin doplňuje možnost bočního odkouření, které je určené především do bungalovů s nižším komínem. Krbová vložka je již z výroby vybavená centrálním přívodem vzduchu.
Tato vložka může být doplněna o akumulační sady Mammoth.
ROMOTOP IMPRESSION 2g 55.60.01
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | ocel, černý lak |
| Dvířka provedení: | ocelová, dvojsklo |
| Nominální výkon: | 8,4 kW |
| Rozsah výkonu: | 4,2 - 10,9 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, boční |
| Průměr kouřovodu: | 160 mm |
| Tah komínu (minimální): | 11 Pa |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125 mm |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Průměrná spotřeba paliva: | 2,4 kg/hod. |
| Délka polen: | 25 cm |
| Účinnost: | 80,1 % |
| Vyhřívaný prostor: | 80 - 220 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 1316 x 723 x 447 mm |
| Hmotnost: | 182 kg |
ROMOTOP IMPRESSION 2g 55.60.01
Příslušenství ke krbům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | krby |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 9 kW |
| Průměr kouřovodu | 160 mm |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Vývod kouřovodu | horní a boční |
| Duální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 25 cm |