ROMOTOP IMPRESSION 2g L 93.60.01 černý šamot
Krbová vložka ROMOTOP IMPRESSION 2g L 93.60.01 černý šamot určená pro akumulační i konvekční provoz je vyrobená z oceli s šamotovou výstelkou bezroštového topeniště, které lze za příplatek doplnit litinovým roštem a popelníkem. Dvířka jsou osazená dvojsklem s výsuvným otevíráním. Výsuv dvířek je zajištěn pomocí odnímatelné kliky s možností výměny za pevnou kliku. Klasický horní odvod spalin doplňuje možnost bočního odkouření, které je určené především do bungalovů s nižším komínem. Krbová vložka je již z výroby vybavená centrálním přívodem vzduchu.
Tato vložka může být doplněna o akumulační sady Mammoth.
ROMOTOP IMPRESSION 2g L 93.60.01
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | ocel, černý lak |
| Dvířka provedení: | ocelová, výsuvná, dvojsklo |
| Nominální výkon: | 13 kW |
| Rozsah výkonu: | 6,5 - 16,9 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, boční |
| Průměr kouřovodu: | 200 mm |
| Tah komínu (minimální): | 11 Pa |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 150 mm |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Průměrná spotřeba paliva: | 3,7 kg/hod. |
| Délka polen: | 25 cm |
| Účinnost: | 80,8 % |
| Vyhřívaný prostor: | 130 - 330 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 1538 x 1265 x 529 mm |
| Hmotnost: | 339 kg |
ROMOTOP IMPRESSION 2g L 93.60.01
Příslušenství ke krbům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | krby |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | nad 10 kW |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 200 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a boční |
| Duální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 25 cm |