ROMOTOP IMPRESSION C 2g L 80.61.34.21
- topeniště černý šamot
- výsuvné otevíráni
- třístranné prosklení
Krbová vložka ROMOTOP IMPRESSION C 2g L 80.61.34.21 s černým šamotem je určená pro akumulační i konvekční provoz. Vložka vyniká moderním třístranným prosklením. Snadný, tichý a přesný chod výsuvu dvířek zajistí nejnovější systém pojezdů SILENT LIFT za pomoci odnímatelné kliky s možností výměny za kliku pevnou. Šamotovou bezroštovou spalovací komoru lze za příplatek změnit v roštové topeniště. Inovativní systém vedení spalin DOUBLE SPIN zvyšuje účinnost krbové vložky. Mezi další výhody patří oplach skla, regulace primárního a sekundárního vzduchu jedním prvkem a centrální přívod externího vzduchu.
Ke krbové vložce doporučujeme boční a horní akumulační sady MAMMOTH, které prodlouží dobu sálání tepla o více než 12 hodin.
ROMOTOP IMPRESSION C 2g L 80.61.34.21
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | ocel, černý lak |
| Dvířka provedení: | ocelová, výsuvná, třístranně prosklená |
| Nominální výkon: | 12,6 kW |
| Rozsah výkonu: | 6,3 - 16,4 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní |
| Průměr kouřovodu: | 180 mm |
| Tah komínu (minimální): | 11 Pa |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 150 mm |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Průměrná spotřeba paliva: | 3,5 kg/hod. |
| Délka polen: | 25 cm |
| Účinnost: | 84,4 % |
| Vyhřívaný prostor: | 130 - 330 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 1625 x 916 x 610 mm |
| Hmotnost: | 305 kg |
ROMOTOP IMPRESSION C 2g L 80.61.34.21
Příslušenství ke krbům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | krby |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | nad 10 kW |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 180 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Maximální délka polen | 25 cm |