ROMOTOP IMPRESSION L 2g S 71.60.34.21 černý šamot, levé prosklení
Krbová vložka ROMOTOP IMPRESSION L 2g S 71.60.34.21 černý šamot určená pro akumulační i konvekční provoz je vyrobená z oceli s šamotovou výstelkou bezroštového topeniště, které lze za příplatek doplnit litinovým roštem a popelníkem. Dvířka jsou osazená děleným sklem. Rám je vyroben z tuhého válcovaného profilu, který zabraňuje tepelné deformaci dveří. Klasický horní odvod spalin doplňuje možnost bočního odkouření, které je určené především do bungalovů s nižším komínem. Krbová vložka je již z výroby vybavená centrálním přívodem vzduchu.
Tato vložka může být doplněna o akumulační sady Mammoth.
ROMOTOP IMPRESSION L 2g S 71.60.34.21
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | ocel, černý lak |
| Dvířka provedení: | ocelová, levé prosklení, dělené sklo |
| Nominální výkon: | 10 kW |
| Rozsah výkonu: | 5 - 13 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, boční |
| Průměr kouřovodu: | 200 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 150 mm |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Průměrná spotřeba paliva: | 2,8 kg/hod. |
| Délka polen: | 25 cm |
| Účinnost: | 81 % |
| Vyhřívaný prostor: | 100 - 260 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 1369 x 828 x 487 mm |
| Hmotnost: | 205 kg |
ROMOTOP IMPRESSION L 2g S 71.60.34.21
Příslušenství ke krbům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | krby |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 10 kW |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 200 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a boční |
| Maximální délka polen | 25 cm |